часы  

Ортопедичні вироби від ПП

"БИНТ

ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ: що важливо знати про інтимну гігієну

Коли інфекціїпотрапляють до статевих органів, топровокують в них запалення. Що ж захищаєжіноквідрізнихінфекцій? Виявляється, найважливішийфакторзахистувідінфекцій-мікрофлорастатевихорганів і особливо - мікрофлорапіхви. Самеприроднийбар'єр - кислесередовищемікрофлорипіхви - перешкоджаєпроникненнюхвороботворнихмікроорганізмів. Якщозаякихось причин середовище в піхвістаєлужним, а не кислим, чисельністьзвичайної (природної) флоризменшується, простір, щозвільнився, займають «шкідливі» мікроби: виникаєсвербіж, виділення, біль. Цеосновніознакипроявувагінозу. При виникненнінеприємнихсимптомівважливозвернутися до гінекологаза постановкоюдіагнозу та отриматирекомендаціїзлікування.

Щоб зберегти жіноче здоров'я, лікарі рекомендують користуватися спеціальними засобами для інтимної гігієни, до складу яких входять рослинні екстракти і  компоненти з протизапальною активністю. Цим критеріям відповідають засоби для інтимної гігієни БІОНА ТМ «Доктор Біокон». Всізасоби БІОНА містятьнеобхідну для мікрофлорипіхвимолочну кислоту.

ГЕЛЬ «БІОНА-норма» (рН 5,0) з екстрактомалое, маслом шавлії і бетаїномпризначений для щоденноговикористання з метою підтримки природного кислотно-лужного балансу інтимнихділяноктіла.

РІДКИЙ ГЕЛЬ «БІОНА-форте» (рН 3,5) з пантенолом, маслом карите і екстрактом нагідок рекомендується використовувати в особливих випадках – при виникненні дискомфорту або підвищеній чутливості інтимної області. До речі, цей гель може бути використаний в комплексі з гінекологічнимлікуваннямвагінозу.

Гель «БІОНА Комфорт»рекомендований для використання як гігієнічнийзасібз догляду за зовнішнімистатевими органами для жінокпісля 45 років з урахуваннямвіковихзмінслизовихоболонок і гормонального фону.Доскладу гелю «Біона Комфорт» входить молочна кислота, пантенол, іонисрібла, екстрактсолодки, ефірніоліїшавліїта чайного дерева. 

Пінка для інтимноїгігієни для дівчаток «БІОНА Міс»розроблена на основірекомендаційдитячихгінекологів. Призначена для щоденногоделікатногоочищенняінтимних зон дівчаток в молодшому і підлітковомувіці (від 5 до 15 років. До складупінки «БіонаМіс» входить молочна кислота, пантенол, бетаїн, екстракти алое, ромашки, вітаміни Ата Е.

Перевагисерії «БІОНА»           

- рН продуктів (3,5-5,0) розроблений з урахуваннямспецифікиорганізмужінки і функціональногопризначення продукту;   

- асортиментзасобів «БІОНА» розроблений з урахуваннямрізногофізіологічного стану жінки;

- як регулювальниккислотностівикористовуєтьсямолочна кислота;

- до складу засобів не входить «мило» і лаурілсульфатNa (дерматологічно-несприятлива речовина через дратівливу і знежирюючудію на шкіру).    

 

Доктор БІОКОН нагадує:своєчаснадіагностикасьогодні – запорукавашогоздоров'я завтра! 

Для збереженняздоров'яжінкамнеобхіднийщорічнийогляд у гінеколога.

Для білш детальної інформації завітайте на сайт компанії БІОКОН - http://www.biokon.com.ua/explore/body