часы  

Ортопедичні вироби від ПП

"БИНТ


 

Рятіники для дорослих

 

Низька температура – справжній стрес для шкіри.

Серію косметики «Зимовий догляд» БІОКОН створенона основі натуральних компонентів спеціально для захисту шкіри від негоди, особливо морозу і вітру. Креми «Зимовий догляд» дарують шкірі комфорт і турботу навіть в екстремальних погодних умовах, до –40°С, і підходять людям з будь-яким типом шкіри, будь-якого віку, у тому числі рекомендовані чоловікам.

 

       Бальзам для губ «Зимовий догляд» з восковою основою пом'якшує губи, надає відчуття комфорту, а цілющі компоненти складу — екстракти ромашки, шавлії, вітаміни А й Е перешкоджають лущенню, виникненню болісних тріщин на губах, мають протизапальні властивості. 

     ПІСЛЯ дії холоду і вітру допоможе крем-маска для обличчя, яка пом'якшує, живить і зволожує шкіру, перешкоджає розвитку запалення, заспокоює шкіру, зменшує почервоніння і подразнення. 

     Також до складу серії «Зимовий догляд» входять живильний крем для рук і крем для ніг зігрівальний.

 

Дбайливий захист дитячої шкіри

 

     Дитяча шкіра дуже вразлива! Мороз, вітер і сніг є для шкіри малюка набагато небезпечнішими, ніж для шкіри дорослого.

 

     БІОКОН розробив спеціальний дитячий крем «Зимовий догляд» для захисту шкіри малят від негативної дії морозу та вітру. Крем вироблений у вигляді зворотної емульсії: при розподіленні крем покриває шкіру дитини тонкою жировою захисною плівкою, яка перешкоджає надмірному випаровуванню вологи та захищає від переохолодження. Крем має особливу текстуру, що багата природними маслами та оліями,яка посилює захисні функції шкіри, пом’якшує, живить її, не допускає сухості та лущення. 

     Дитячий бальзам для губ «Зимовий догляд» з олією льону, маслом ши та спеціальними восками захищає, живить та перешкоджає лущенню шкіри губ. Олії персикова та оливкова, екстракти календули та ромашки у складі бальзаму сприяють швидкому й ефективному відновленню шкіри губ.