часы  

Ортопедичні вироби від ПП

"БИНТ

logo

Компанія «БІО-ВІТА» займається оптовим продажем БАД (біологічно активних добавок), гігієно-профілактичних засобів, косметичних препаратів.

 

Історія заводу починається в 1930 р. Завдяки багаторічному досвіду, постійного розвитку, оновленню технології та виробничої бази, на сьогоднішній день воно є підприємством державного масштабу, лідером у своїй галузі.

 

 

Підприємство було засноване в 1973 році Сьогодні ПАТ «Гемопласт» - це провідний в Україні та СНД виробник виробів медичного призначення.

 


Виробниче підприємство косметичній галузі України. ТОВ «Амальгама Люкс» належать такі відомі торгові марки як: комплекс засобів проти лупи СУЛЬСЕНА ®, улюблений усіма РІДКИЙ КРЕМ ДЛЯ РУК, знайомі з дитинства креми ДИТЯЧИЙ, ЗАЙЧИК ®, ДЮЙМОВОЧКА ®, а так само косметика спеціального призначення та ін

 

 

 

Фірма «Технокомплекс» заснована в 1992 році. Основним видом діяльності є виробництво продукції медичного призначення одноразового використання під власною торгівельною маркою «Славна»: одягу для медперсоналу та пацієнтів, комплектів операційних покриттів, гінекологічних наборів оглядових та інструментів.

 

Приватне підприємство «Натураліс-Україна» вже 6 років працює на ринку України як виробник фіточаїв та зборів лікарських трав створення, виробництво і широке просування ефективної продукції, що приносить максимальну користь для суспільства.

 

 

 

 

ТОВ «ВТФ« Сарепта »здійснює оптову та роздрібну реалізацію товарів на фармацевтичних ринках України, країн СНД і далекого зарубіжжя.

 

 

umt

Українська, сучасна, динамічно працююча компанія, одна з найбільших виробників виробів медичного призначення. Продукція випускається під брендом «Білосніжка» і добре зарекомендувала себе на території України, а також в країнах близького зарубіжжя.

 

 

 

BELLA - марка гігієнічних виробів для жінок, яка займає лідируючі позиції на ринках Центральної, Східної та Західної Європи, а також Азії

 

ТОВ «Аромат» засноване в грудні 1998 р. «Аромат» випускає косметику для обличчя і тіла, для догляду за шкірою і волоссям, косметику для жінок, дітей і чоловіків, лікувально-профілактичну косметику для всієї родини, жіночу та чоловічу парфумерію.

 

Вироби медичного призначення «БИНТИ ЕЛАСТИЧНІ СІТЧАСТІ ТРУБЧАСТІ» призначені для м’якої, швидкої, надійної фіксації пов’язок і компресів на різних ділянках тіла, замінюють марлеві бинти та лейкопластирі, при цьому:не порушують кровообіг, не обмежують руху в суглобах, не перешкоджають вентиляції шкіри в областях поразки.

 

БІОКОН - косметичний бренд, заснований на медичному науковому підході і традиціях натуральності та природності. Косметика БІОКОН створена з любов'ю і повагою до кожної жінки, щоб дарувати їй ніжну турботу і красу!

 

 

Компанія «Допомога-1» заснована в березні 2005 року. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво та просування на різних ринках виробів медичного призначення під зареєстрованою торговою маркою Medicare ®.

 

У 1928 році розпочало свою діяльність майбутнє підприємство "Ліктрави України". Нашу продукцію ви побачите на полицях практично кожної аптеки. Вона приваблює покупців своєю якістю, дизайном і доступною ціною. З успіхом реалізується продукція в аптечних закладах Білорусі, Молдови та інших країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

 

 

 

ТОВ «Норма-Трейд», Полтава, є виробником обладнання для інвалідів під ТМ "Simbo", і пропонує широкий вибір технічних засобів реабілітації для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

ТОВ «Фітодоктор» - виробник натуральної косметики і засобів по догляду за волоссям на основі термальної води з власної артезіанської Скажінние глибиною 811 метрів. При виробництві використовуються унікальні CO2-екстракти з рослин, які забезпечують кінцевому продукту ефект живої рослини. Технологія виробництва і 3-х рівневий контроль якості - все організовано так, щоб не порушувати гармонію в природі і не шкодити здоров'ю людини. Компанія «Фітодоктор» сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2008.

 

 

 

 

ТОВ НКВТФ «Вісмут», Донецьк, є виробником натурального пилка-обніжжя (квіткового пилка)"Бісвіт" у таблетках.