часы  

Ортопедичні вироби від ПП

"БИНТ

Запрошуємо аптеки до співробітництва!

Компанія ТОВ фірма “ЛАКС” запрошує аптеки до співробітництва.

 

Дистриб`ютор фармацевтичної продукції компанія ТОВ фірма “ЛАКС” – вже 27 років постачає ліки та вироби медичного призначення в аптеки по всій території України.

 

Ми виконуємо оперативну доставку ліків в усі регіони України. Утримуємо широкий асортимент продукції (більше ніж 9000 найменувань). Пропонуємо індивідуальний підхід до кожної аптеки - наші менеджери завжди готові допомогти у вирішенні питань.  З радістю обговоримо і запропонуємо сумісні проекти для покращення Вашої реалізації.

 

Добираючи постачальників, компанія ТОВ фірма "ЛАКС" орієнтується на кращих закордонних та вітчизняних виробників. Оцінюючи виробників, велика увага приділяється рівню технологій, які використовуються при виробництві фармацевтичної продукції. Намагаємось закуповувати ліки по прямих контрактах, щоб зробити їх доступними українському споживачу. Вся продукція суворо контролюється на якість, реалізуємо тільки сертифіковані товари.

 

Вважаємо, що надійна співпраця базується на чесності та професіоналізмі. Прагнемо до надання аптекам належного рівня сервісу, щоб Ваша робота була комфортною і легкою. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу і щиро пропонуємо Вам йти з нами до успіху!

 

Якщо Ви зацікавились нашою пропозицією, Ви можете написати нам на e-mail: Поштова адреса ТОВ фірма ЛАКС або зателефонувати за номером (067)345-45-50.