часы  

Ортопедичні вироби від ПП

"БИНТ

Запрошуємо до співробітництва!

Компанія ТОВ фірма “ЛАКС” відкрита до співробітництва і запрощує вітчизняних та світових виробників лікарських засобів до співпраці.

 

Дистрибутор фармацевтичної продукції компанія “ЛАКС” – вже 27 років є постачальником ліків та виробів медичного призначення в аптеки по всій території України, що безумовно є показником стабільності роботи компанії.

 

Ми вже працюємо за довгостроковими контрактами з провідними іноземними виробниками, тримаючи асортимент продукції на високому рівні (більше ніж 9000 найменувань).

 

Сучасні складські приміщення і обладнання дозволяють ефективно організувати діяльність в логістичному потоці.

 

Компанія ТОВ фірма “ЛАКС” має стабільно позитивну репутацію щодо фінансової дисципліни розрахунків з постачальниками.

 

Ми готові запропонувати постійні канали збуту Вашої продукції. Завдяки професійній команді відділу реалізації компанії “ЛАКС”, підтримується постійний зв’язок з аптеками і впроваджуються проекти з покращення якості продажу. Налагоджена система доставки гарантує якісне та своєчасне забезпечення аптек продукцією.

 

Ми постійно збільшуємо кількість аптек-партнерів з реалізації лікарських засобів, тісно співпрацюємо з аптеками для задоволення потреб споживачів.

 

Розвиваючи взаємозв'язки з нашими постачальниками, ми постійно готові до сумісних проектів  у сфері просуванні продукції. Робимо і будемо робити все необхідне для зміцнення співробітництва з нашими постачальниками.

 

Чекаємо на Ваші пропозиції по співробітництву на e-mail: Поштова адреса ТОВ фірма ЛАКС або за телефоном (067) 345-45-50

 

Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу і розвитку на взаємовигідних умовах.