часы  

Компанія "ЛАКС" пропонує Вашій увазі
комерційну пропозицію


Шановні партнери!

Пропонуємо скористатись сучасними можливостями донести інформацію про Ваші товари і пропозиції до аптек та їх колективам.

Пропозиція  для  розміщення  в прайсі

Ми випускаємо друкований прайс журнальної форми. Це актуальне видання високої поліграфічної якості, що користується попитом. Кожна наша аптека отримує прайс в руки.

З нашим прайсом працюють провізори та фармацевти аптек, які є клієнтами компанії ТОВ фирма "ЛАКС".

В нашому прайсі Ви маєте можливість розміщувати свою яскраву кольорову та чорно-білу інформацію про цікаві пропозиції для аптек.

Таким чином  підтримується контакт з головною ланкою в ланцюжку просування Ваших товарів. Ви маєте змогу орієнтувати свої пропозиції з максимальною ефективністю та якісно проаналізувати їх кінцеві результати.

Доставка прайсу: щодня.
Тираж: 1500 шт.
Об’єм: до 60 сторінок

Якщо Вас зацікавила можливість донести свої пропозиції до великої кількості аптек та аптечних пунктів в далеких куточках України, звертайтесь за телефоном (04631) 5-27-28, 5-27-25, 5-29-81.

Ми професійно допоможемо Вам знайти контакт з потенційними споживачами!


Пропозиція  для розміщення банерної реклами на сайті  www.laks.in.ua

В зв'язку з тим, що переважна більшість аптек використовують інтернет для оперативної роботи, комунікації online стають нагальною потребою. Ми намагаємось зробити наш сайт зручним і корисним для наших клієнтів.

Розміщення банерної реклами дозволяє завжди Вам бути у полі зору керівників аптек. Також ми запропонуємо нашу аналітику для вибору оптимальної рекламної компанії  Вашої продукції.

Наші спеціалісти допоможуть створити ефективні банери.

Якщо Вас зацікавила пропозиція, звертайтесь за телефоном (04631) 5-27-28 .


Технічні вимоги до макетів


Готові макети для прайса приймаються в таких форматах: tiff, eps (можливий cdr), pdf, jpeg, psd у розподільчій здатності 300dpi.

Розміри макетів:

А4 21 х 30 см
А5 14,5 х 20,6 см

Формати макетів для банерної реклами : png, jpg, gif, swf
Розміри:

ширина висота
бокові до 150 px до 600 px
центральна частина до 450 px до 200 px