часы  

Ортопедичні вироби від ПП

"БИНТ

 

КЛЮЧ ДО ЕНЕРГІЇ – ВІТАМІНИ

 

Усе, що ви робите, вимагає енергії.

 

      Ви, мабуть, знаєте, що джерелом енергії для людини є вуглеводи та жири, які вона отримує з їжі. У кожній клітинці вашого організму постійно протікають процеси їх розщеплення з вивільненням енергії. Завдяки цій енергії ми рухаємося, думаємо, відчуваємо натхнення та завзяття братися за будь-які справи – одним словом, готові відповідати: «Так!» на всі пропозиції та виклики долі!

       Та чи знаєте ви, що розщеплення вуглеводів і жирів у вашому організмі можливе лише тоді, коли в ньому є вітаміни та мінерали? Вони входять до складу ферментів, які вивільняють енергію з вуглеводів і жирів, або беруть участь в енергетичних реакціях. Тобто без вітамінів і мінералів продукція енергії у вашому організмі просто зупиниться.


      На жаль, повсякденний раціон харчування не забезпечує нас вітамінами в необхідній кількості, тому рекомендується доповнювати його прийомом мультивітамінних комплексів. При цьому не слід забувати, що навіть найкращі мультивітамінні засоби є лише необхідним додатком до вашого раціону, а не заміною здорового способу життя, раціонального режиму дня, повноцінного сну та збалансованого, різноманітного харчування. Наступ на перевтому та брак сил до життя варто проводити з усіх можливих напрямків.

       Тож тепер ви розумієте, що необхідність у вітамінах і мінералах насправді життєво важлива. Її не замінить жоден стимулятор на зразок кави чи шоколаду, оскільки вони пришвидшують енергетичні процеси організму, не відновлюючи його резервів. Тобто, прямо кажучи, виснажують організм, зменшуючи запас вітамінів та мінералів, – саме тому після кави завжди повертається втома.

       Аби забути про неї, приймайте Супрадин® – повноцінний вітамінно-мінеральний комплекс! З його допомогою ваш організм налагодить ефективне виробництво власної енергії, безвідмовне та незалежне від обставин. І кожен ваш день стане днем повноцінного розкриття ваших можливостей!

       Супрадин® забезпечить вас енергією, надаючи повноцінну вітамінно-мінеральну підтримку. Завдяки широкому спектру вітамінів і мінералів, він стимулює енергетичні процеси кожної клітини вашого організму.

      Це означає, що ви отримуєте більше з власних енергетичних резервів. Тому ви не просто готові прожити черговий день, а відчуваєте себе дуже бадьоро і натхненно!

      При цьому важливо, що вам не загрожує дратівливість або виснаження, як буває після вживання короткострокових стимуляторів на зразок шоколаду, кави або енергетичних напоїв. Життєві сили постійно оновлюються завдяки повноцінній роботі вашого організму.

І кожен день стає для вас днем повноцінного розкриття ваших можливостей!

 

Дізнатись більше можна на сайті: supradyn.ua